Współpraca polsko – cypryjska nabiera rozmachu!

Platres-Cyprus 06.05.2017 

Podczas naszego pobytu na Cyprze została podpisana umowa o wzajemnej współpracy, wymianie doświadczeń i partnerstwie pomiędzy: „ Małopolskim Stowarzyszeniem Winiarzy” i „The Troodos Network of Thematic Centers”. Obydwie organizacje biorą udział jako partnerzy w realizowanym przez nas projekcie Erasmus+. 
W imieniu MSW umowę podpisali członkowie zarządu: Rafał Stec oraz Robert Beściak. Partnera z Cypru reprezentował Mr Panayiotis Papadopulos .Braliśmy również czynny udział w konferencji naukowej w Platres Center gdzie Prezes „Polskiej Federacji Producentów Wina” Rafał Stec dokonał prezentacji polskiego winiarstwa z analizą polskiego rynku wina.


Po części oficjalnej uczestnicy konferencji zostali poczęstowani winem z winnic Dąbrówka i Rodziny Steców. Degustacja zakończyła się ogromnym sukcesem. Winiarze otrzymali gratulacje ,a degustujący byli pod wrażeniem jakości polskich win. 
Serdeczne podziękowania należą się naszemu partnerowi „The Troodos Nstwork of Thematic Centers” , który włożył wiele pracy i starań w organizacje naszego pobytu na Cyprze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *