O3

Innowacyjne narzędzia do prezentacji on- i offline wytworzonych w ramach Projektu efektów pracy intelektualnej

 W dzisiejszych czasach narzędzia online to podstawa do sukcesu każdego projektu. W ramach projektu „Wszystko o winie” powstał wielofunkcyjny portal oraz współpracująca z portalem aplikacja, pozwalająca na

Aktrakcyjną i innowacyjną formę przekazywania wiedzy, którą udało nam się zgromadzić w czasie trwania projektu.

Udało nam się zachęcić do współpracy najlepszych fachowców i aplikacja jest atrakcyjna pod względem graficznym i funkcjonalnym. Materiały są prezentowane w bardzo ciekawy sposób. Nie jest to tylko sucha treść podręcznikowa, ale pojawiają się tam zarówno opracowania i treści merytoryczne w plikach pdf jak i filmiki (tzw. „video-tutoriale”) ze szkoleń praktycznych, zdjęcia, infografiki, prezentacje multimedialne, animacje komputerowe etc.

Pobranie i korzystanie z aplikacji pozwoli nie tylko na lepsze przyswajanie wiedzy i umiejętności, ale ma zachęcać do zapoznania się z wytworzonymi materiałami. Jej największą zaletą jest przydatność nie tylko podczas nauki stacjonarnej, ale da możliwość korzystania z wiedzy/dobrych praktyk bezpośrednio podczas pracy w winnicy (np. filmiki z metod cięcia winorośli, planowaniu zabiegów agroturystycznych, obliczanie dawki środków i nawozów) czy winiarni (proces winifikacji, dawkowanie składników etc.).

Będziemy  na bieżąco starać się digitalizować wiedzę winiarską, jaka jest dostępna w Europie i ją deponować w jednym miejscu.

Każda zainteresowana osoba ma możliwość publikować materiały w Bazie Wiedzy, co jest jej największą zaletą.

Zapoznaj się z Bazą Wiedzy Winiarskiej w wersji on-line: https://wszystkoowinie.pl/enoakademia

Pobierz darmową aplikację edukacyjną:  pobierz

Możesz także przejrzeć opis narzędzi tutaj:

 

Język polski

Język angielski